5. Chakra Vishuddha Altın Bileklik

5. Chakra Vishuddha Altın Bileklik

185,00TL
Vergiler Hariç: 185,00TL
Ürün Kodu: T-1713
Stok Stokda

Hızlı Görünüm

925 Ayar Gümüş Üzeri Altın KaplamaSembol Çapı: 1,9 cmAyarlanabilir Ölçüİp Rengi: KahveÜrün, ağaç kutu içerisinde, herbiri diğerinden farklı olan doğal...
925 Ayar Gümüş Üzeri Altın Kaplama
Sembol Çapı: 1,9 cm
Ayarlanabilir Ölçü
İp Rengi: Kahve
Ürün, ağaç kutu içerisinde, herbiri diğerinden farklı olan doğal taşlarla ve o sembole ait detaylı açıklama kartı ile birlikte sunuluyor.
2 iş günü içinde teslim edilir.

Tasarımcı Hakkında

Thenny Bal markası stratejik olarak konumlandırılmış özel projeler geliştiren bir firmadır. Yaratıcısı bir mühendis olan markanın en önemli özelliği sıradanın da sıra dışı olduğunu kullanıcısına hatırlatmak. ‘Mutluluğu ve değişimi bu kadar kolay elde etmenin bir yolu olduğunu insanlara nasıl ifade edebiliriz?’ sorusuyla yola çıkan marka, insanların aklında en ufak bir titreşim yaratmanın bile büyük değişikliklere yol açabileceğini inancıdan beslenerek, konseptsel ürünler ve projeler yaratıyor.. Yaratıcısı Thenny’nin isim anlamı şans ve bereket olan marka düşüncenin pozitif gücüyle yaratılan ürünlerin enerjisinin üzerinde taşıyan herkese bulaşacağına inanmakta..

Bu koleksiyon, tehtid altında kalmış dünyanın aklını kullanma cesaretini gösteren insanlarına hitap etmektedir. Koleksiyon İsmi "Sat Nam', sanskritçe 'ben gerçeğin ta kendisiyim' anlamına gelen bu çakra koleksiyonu, yogik bilgiler tarafından kabul edilmiş sembollerden oluşmakta olup, kullanıcısına kendi değerini hatırlatmak üzere tasarlanmıştır. Bu çakra üzerine odaklanılarak çalışıldığında, kişilerin hayatında arzu edilen yönde kalıcı değişiklikler gerçekleştiği ıspatlanmıştır. Her ürüne ait özel açıklayıcı kartı bulunan bileklikler, ürünü tamamlayan ağaç kutusu ve içinde barındırdığı her çakraya özel doğal taş ile projenin bütünlüğünü sağlamakta. Silver Vishuddha çakranın başlıca özellikleri Yaratıcı İletişim ve İfade Yeteneği, Doğru ve Yanlışı Ayırt Edebilme Yetisi ve Özgüvendir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Has no item to show!